IM01SH1R0K
Hua Hua
Tau Wae: IM01SH1R0K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-1 1 10% RJ1
Ngā Rauemi: IM01SH1R0K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM01SH1R0K
Tau Wae IM01SH1R0K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5840 pcs Pepa Raraunga IM01SH1R0K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz Inangarangi 1µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 190MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Unshielded Molded Inductor 435mA 250 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max Whakatauranga onamata 435mA