IM01ER4R7K
Hua Hua
Tau Wae: IM01ER4R7K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-1 4.7 10% ER E2
Ngā Rauemi: IM01ER4R7K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM01ER4R7K
Tau Wae IM01ER4R7K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4284 pcs Pepa Raraunga IM01ER4R7K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 55 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 4.7µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 88MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Unshielded Molded Inductor 150mA 2.1 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.1 Ohm Max Whakatauranga onamata 150mA