IHSM7832RG3R3L
Hua Hua
Tau Wae: IHSM7832RG3R3L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 8.1A 17 MOHM SMD
Ngā Rauemi: IHSM7832RG3R3L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHSM7832RG3R3L
Tau Wae IHSM7832RG3R3L Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 8.1A 17 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 35891 pcs Pepa Raraunga IHSM7832RG3R3L.pdf
Momo - Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 3.3µH
Teitei - Tae (Max) 0.285" (7.24mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Unshielded Inductor 8.1A 17 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 17 mOhm Max
Whakatauranga onamata 8.1A I teie nei - Maama 2.8A