IHSM7832RG2R2L
Hua Hua
Tau Wae: IHSM7832RG2R2L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 8.4A 14 MOHM SMD
Ngā Rauemi: IHSM7832RG2R2L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHSM7832RG2R2L
Tau Wae IHSM7832RG2R2L Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 8.4A 14 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 43410 pcs Pepa Raraunga IHSM7832RG2R2L.pdf
Momo - Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.285" (7.24mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Inductor 8.4A 14 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 14 mOhm Max
Whakatauranga onamata 8.4A I teie nei - Maama 3.6A