IHSM7832RG151L
Hua Hua
Tau Wae: IHSM7832RG151L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 1.4A 362 MOHM
Ngā Rauemi: IHSM7832RG151L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHSM7832RG151L
Tau Wae IHSM7832RG151L Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 1.4A 362 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 37483 pcs Pepa Raraunga IHSM7832RG151L.pdf
Momo - Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHSM-7832
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 150µH
Teitei - Tae (Max) 0.285" (7.24mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Inductor 1.4A 362 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 362 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.4A I teie nei - Maama 540mA