IHSM7832PJ220L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHSM7832PJ220L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 3.8A 54 MOHM SMD
Ngā Rauemi: IHSM7832PJ220L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHSM7832PJ220L
Tau Wae IHSM7832PJ220L Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 3.8A 54 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 34344 pcs Pepa Raraunga IHSM7832PJ220L.pdf
Momo - Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHSM-7832
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 22µH
Teitei - Tae (Max) 0.285" (7.24mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Inductor 3.8A 54 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 54 mOhm Max
Whakatauranga onamata 3.8A I teie nei - Maama 1.2A