IHSM7832EB472L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHSM7832EB472L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7MH 230MA 10.6 OHM
Ngā Rauemi: IHSM7832EB472L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHSM7832EB472L
Tau Wae IHSM7832EB472L Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7MH 230MA 10.6 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30185 pcs Pepa Raraunga IHSM7832EB472L.pdf
Momo - Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHSM-7832
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 4.7mH
Teitei - Tae (Max) 0.285" (7.24mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7mH Unshielded Inductor 230mA 10.6 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 10.6 Ohm Max
Whakatauranga onamata 230mA I teie nei - Maama 90mA