IHSM7832EB183L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHSM7832EB183L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 18MH 110MA 44.1 OHM
Ngā Rauemi: IHSM7832EB183L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHSM7832EB183L
Tau Wae IHSM7832EB183L Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 18MH 110MA 44.1 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30210 pcs Pepa Raraunga IHSM7832EB183L.pdf
Momo - Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHSM-7832
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 18mH
Teitei - Tae (Max) 0.285" (7.24mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 18mH Unshielded Inductor 110mA 44.1 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 44.1 Ohm Max
Whakatauranga onamata 110mA I teie nei - Maama 50mA