IHSM5832RF2R2L
Hua Hua
Tau Wae: IHSM5832RF2R2L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 8.5A 15 MOHM SMD
Ngā Rauemi: IHSM5832RF2R2L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHSM5832RF2R2L
Tau Wae IHSM5832RF2R2L Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 8.5A 15 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 34543 pcs Pepa Raraunga IHSM5832RF2R2L.pdf
Momo - Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHSM-5832
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.285" (7.24mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Inductor 8.5A 15 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 15 mOhm Max
Whakatauranga onamata 8.5A I teie nei - Maama 4A