IHSM5832PJ220L
Hua Hua
Tau Wae: IHSM5832PJ220L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 2.8A 120 MOHM SMD
Ngā Rauemi: IHSM5832PJ220L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHSM5832PJ220L
Tau Wae IHSM5832PJ220L Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 2.8A 120 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 34468 pcs Pepa Raraunga IHSM5832PJ220L.pdf
Momo - Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHSM-5832
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 22µH
Teitei - Tae (Max) 0.285" (7.24mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Inductor 2.8A 120 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.8A I teie nei - Maama 1.3A