IHSM5832ER220L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM5832ER220L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHSM5832ER220L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 2.8A 120 MOHM SMD
Ngā Rauemi: IHSM5832ER220L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHSM5832ER220L
Tau Wae IHSM5832ER220L Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 2.8A 120 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41373 pcs Pepa Raraunga IHSM5832ER220L.pdf
Momo - Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHSM-5832
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 541-1559-2
IHSM5832ER220L-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.285" (7.24mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Inductor 2.8A 120 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.8A
I teie nei - Maama 1.3A