IHSM5832EB152L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHSM5832EB152L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5MH 290MA 7.35 OHM
Ngā Rauemi: IHSM5832EB152L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHSM5832EB152L
Tau Wae IHSM5832EB152L Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5MH 290MA 7.35 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39171 pcs Pepa Raraunga IHSM5832EB152L.pdf
Momo - Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHSM-5832
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 1.5mH
Teitei - Tae (Max) 0.285" (7.24mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5mH Unshielded Inductor 290mA 7.35 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 7.35 Ohm Max
Whakatauranga onamata 290mA I teie nei - Maama 170mA