IHSM4825PJ220L
Hua Hua
Tau Wae: IHSM4825PJ220L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 1.7A 152 MOHM SMD
Ngā Rauemi: IHSM4825PJ220L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHSM4825PJ220L
Tau Wae IHSM4825PJ220L Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 1.7A 152 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 41806 pcs Pepa Raraunga IHSM4825PJ220L.pdf
Momo - Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 22µH
Teitei - Tae (Max) 0.225" (5.72mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Inductor 1.7A 152 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 152 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.7A I teie nei - Maama 1.02A