IHSM4825EB151L
Hua Hua
Tau Wae: IHSM4825EB151L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 580MA 998 MOHM
Ngā Rauemi: IHSM4825EB151L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHSM4825EB151L
Tau Wae IHSM4825EB151L Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 580MA 998 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39216 pcs Pepa Raraunga IHSM4825EB151L.pdf
Momo - Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 150µH
Teitei - Tae (Max) 0.225" (5.72mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Inductor 580mA 998 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 998 mOhm Max
Whakatauranga onamata 580mA I teie nei - Maama 400mA