IHSM3825RE220L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHSM3825RE220L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 1.05A 336 MOHM
Ngā Rauemi: IHSM3825RE220L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHSM3825RE220L
Tau Wae IHSM3825RE220L Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 1.05A 336 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 36675 pcs Pepa Raraunga IHSM3825RE220L.pdf
Momo - Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHSM-3825
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 22µH
Teitei - Tae (Max) 0.225" (5.72mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Inductor 1.05A 336 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 336 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.05A I teie nei - Maama 960mA