IHSM3825ER220L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM3825ER220L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHSM3825ER220L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 1.05A 336 MOHM
Ngā Rauemi: IHSM3825ER220L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHSM3825ER220L
Tau Wae IHSM3825ER220L Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 1.05A 336 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37298 pcs Pepa Raraunga IHSM3825ER220L.pdf
Momo - Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHSM-3825
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 541-1057-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.225" (5.72mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Inductor 1.05A 336 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 336 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.05A
I teie nei - Maama 960mA