IHD3AC822L
Hua Hua
Tau Wae: IHD3AC822L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHD-3 8.2K 15% RA3
Ngā Rauemi: 1.IHD3AC822L.pdf2.IHD3AC822L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHD3AC822L
Tau Wae IHD3AC822L Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 32747 pcs Pepa Raraunga 1.IHD3AC822L.pdf2.IHD3AC822L.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 8.2mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 8.2mH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 6.44 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 6.44 Ohm Max
Whakatauranga onamata 250mA I teie nei - Maama 200mA