IHD3AC471L
Hua Hua
Tau Wae: IHD3AC471L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHD-3 470 15% RA3
Ngā Rauemi: 1.IHD3AC471L.pdf2.IHD3AC471L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHD3AC471L
Tau Wae IHD3AC471L Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 42130 pcs Pepa Raraunga 1.IHD3AC471L.pdf2.IHD3AC471L.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 470µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 393 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 393 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.2A I teie nei - Maama 800mA