IHD1ER331L
Dale / VishayDale / Vishay
IHD1ER331L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHD1ER331L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHD-1 330 15% ER E2
Ngā Rauemi: 1.IHD1ER331L.pdf2.IHD1ER331L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
1600 pcs
3200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHD1ER331L
Tau Wae IHD1ER331L Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 52429 pcs Pepa Raraunga 1.IHD1ER331L.pdf2.IHD1ER331L.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHD
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 620mA 650 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max
Whakatauranga onamata 620mA I teie nei - Maama 400mA