IHD1EB6R8L
Dale / VishayDale / Vishay
IHD1EB6R8L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHD1EB6R8L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 3.1A 26 MOHM TH
Ngā Rauemi: 1.IHD1EB6R8L.pdf2.IHD1EB6R8L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHD1EB6R8L
Tau Wae IHD1EB6R8L Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 3.1A 26 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24550 pcs Pepa Raraunga 1.IHD1EB6R8L.pdf2.IHD1EB6R8L.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHD
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 541-1446 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 6.8µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 3.1A 26 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 26 mOhm Max Whakatauranga onamata 3.1A
I teie nei - Maama 2.7A