IHB5BV682K
Hua Hua
Tau Wae: IHB5BV682K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-5 6.8K 10% B40
Ngā Rauemi: IHB5BV682K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16 pcs
112 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB5BV682K
Tau Wae IHB5BV682K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5743 pcs Pepa Raraunga IHB5BV682K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.600" Dia (40.64mm)
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 6.8mH Teitei - Tae (Max) 1.450" (36.83mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8mH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 1.15 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 1.15 Ohm Max
Whakatauranga onamata 1.5A I teie nei - Maama -