IHB4EB391K
Hua Hua
Tau Wae: IHB4EB391K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-4 390 10% EB E2
Ngā Rauemi: IHB4EB391K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16 pcs
112 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB4EB391K
Tau Wae IHB4EB391K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 7474 pcs Pepa Raraunga IHB4EB391K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.600" Dia (40.64mm)
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 390µH Teitei - Tae (Max) 1.030" (26.16mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 390µH Unshielded Wirewound Inductor 5.3A 82 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 82 mOhm Max
Whakatauranga onamata 5.3A I teie nei - Maama -