IHB4BV680K
Hua Hua
Tau Wae: IHB4BV680K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-4 68 10% B40
Ngā Rauemi: IHB4BV680K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB4BV680K
Tau Wae IHB4BV680K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 8247 pcs Pepa Raraunga IHB4BV680K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.600" Dia (40.64mm)
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 68µH Teitei - Tae (Max) 1.030" (26.16mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Unshielded Wirewound Inductor 10.4A 21 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 21 mOhm Max
Whakatauranga onamata 10.4A I teie nei - Maama -