IHB4BV2R2M
Hua Hua
Tau Wae: IHB4BV2R2M
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-4 2.2 20% B40
Ngā Rauemi: IHB4BV2R2M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB4BV2R2M
Tau Wae IHB4BV2R2M Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 9990 pcs Pepa Raraunga IHB4BV2R2M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.600" Dia (40.64mm)
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 1.030" (26.16mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 33.8A 2 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 2 mOhm Max
Whakatauranga onamata 33.8A I teie nei - Maama -