IHB3BV472K
Hua Hua
Tau Wae: IHB3BV472K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-3 4.7K 10% B40
Ngā Rauemi: IHB3BV472K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB3BV472K
Tau Wae IHB3BV472K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 13403 pcs Pepa Raraunga IHB3BV472K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.100" Dia (27.94mm)
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 4.7mH Teitei - Tae (Max) 0.840" (21.34mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7mH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 1.86 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 1.86 Ohm Max
Whakatauranga onamata 800mA I teie nei - Maama -