IHB2EB821K
Hua Hua
Tau Wae: IHB2EB821K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-2 820 10% EB E2
Ngā Rauemi: IHB2EB821K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB2EB821K
Tau Wae IHB2EB821K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 14186 pcs Pepa Raraunga IHB2EB821K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.825" Dia (20.96mm)
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 820µH Teitei - Tae (Max) 0.840" (21.34mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 820µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 590 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 590 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.2A I teie nei - Maama -