IHB2BV680K
Hua Hua
Tau Wae: IHB2BV680K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-2 68 10% B40
Ngā Rauemi: IHB2BV680K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB2BV680K
Tau Wae IHB2BV680K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 15532 pcs Pepa Raraunga IHB2BV680K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.825" Dia (20.96mm)
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 68µH Teitei - Tae (Max) 0.840" (21.34mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Unshielded Wirewound Inductor 4.1A 53 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 53 mOhm Max
Whakatauranga onamata 4.1A I teie nei - Maama -