IHB2BV152K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHB2BV152K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-2 1.5K 10% B40
Ngā Rauemi: IHB2BV152K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB2BV152K
Tau Wae IHB2BV152K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 15820 pcs Pepa Raraunga IHB2BV152K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.825" Dia (20.96mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHB
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 1.5mH Teitei - Tae (Max) 0.840" (21.34mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5mH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 1.26 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 1.26 Ohm Max
Whakatauranga onamata 800mA I teie nei - Maama -