IFSC1111ABER3R3M01
Dale / VishayDale / Vishay
IFSC1111ABER3R3M01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IFSC1111ABER3R3M01
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 1.7A 120 MOHM
Ngā Rauemi: IFSC1111ABER3R3M01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IFSC1111ABER3R3M01
Tau Wae IFSC1111ABER3R3M01 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 1.7A 120 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 176980 pcs Pepa Raraunga IFSC1111ABER3R3M01.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.114" L x 0.114" W (2.90mm x 2.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IFSC-1111AB
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 541-4327-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 3.3µH Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Shielded Inductor 1.7A 120 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.7A
I teie nei - Maama 1.5A