IDCS7328ER330M
Hua Hua
Tau Wae: IDCS7328ER330M
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33UH 2.8A 75 MOHM SMD
Ngā Rauemi: IDCS7328ER330M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDCS7328ER330M
Tau Wae IDCS7328ER330M Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 2.8A 75 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75671 pcs Pepa Raraunga IDCS7328ER330M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 33µH
Teitei - Tae (Max) 0.300" (7.62mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Shielded Wirewound Inductor 2.8A 75 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 75 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.8A I teie nei - Maama 5A