IDCS5020ER4R7M
Hua Hua
Tau Wae: IDCS5020ER4R7M
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 2.7A 54 MOHM SMD
Ngā Rauemi: IDCS5020ER4R7M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDCS5020ER4R7M
Tau Wae IDCS5020ER4R7M Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 2.7A 54 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92458 pcs Pepa Raraunga IDCS5020ER4R7M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 4.7µH
Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 2.7A 54 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 54 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.7A I teie nei - Maama 3.2A