IDCS5020ER221M
Hua Hua
Tau Wae: IDCS5020ER221M
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 450MA 800 MOHM
Ngā Rauemi: IDCS5020ER221M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDCS5020ER221M
Tau Wae IDCS5020ER221M Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 450MA 800 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80788 pcs Pepa Raraunga IDCS5020ER221M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 220µH
Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Shielded Wirewound Inductor 450mA 800 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max
Whakatauranga onamata 450mA I teie nei - Maama 500mA