IDCP3020ER331K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IDCP3020ER331K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IDCP-3020 330 10% ER E1
Ngā Rauemi: IDCP3020ER331K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDCP3020ER331K
Tau Wae IDCP3020ER331K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 211888 pcs Pepa Raraunga IDCP3020ER331K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IDCP-3020
Ratonga - Q @ Freq -
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 330µH
Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 1.26 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.26 Ohm Max Whakatauranga onamata 400mA