IDC7328ER151M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IDC7328ER151M
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 1.5A 250 MOHM
Ngā Rauemi: IDC7328ER151M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDC7328ER151M
Tau Wae IDC7328ER151M Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 1.5A 250 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 119077 pcs Pepa Raraunga IDC7328ER151M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IDC-7328
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 150µH
Teitei - Tae (Max) 0.280" (7.11mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 250 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.5A I teie nei - Maama 2.6A