D55342E07B511AMWS
Dale / VishayDale / Vishay
D55342E07B511AMWS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D55342E07B511AMWS
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 511 OHM 0.1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: D55342E07B511AMWS.pdf
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D55342E07B511AMWS
Tau Wae D55342E07B511AMWS Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 511 OHM 0.1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 18672 pcs Pepa Raraunga D55342E07B511AMWS.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55342, RM1206 Tuhinga 511 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tray
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa D55342E07B511AMWS-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.033" (0.84mm)
Ngā āhuatanga Military, Non-Inductive Raatau Kore M (1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 511 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Te hanganga Thin Film