CW02C3K900JS70
Dale / VishayDale / Vishay
CW02C3K900JS70 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CW02C3K900JS70
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 3.9K OHM 3.25W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CW02C3K900JS70.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CW02C3K900JS70
Tau Wae CW02C3K900JS70 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 3.9K OHM 3.25W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 187315 pcs Pepa Raraunga CW02C3K900JS70.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±30ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.218" Dia x 0.500" L (5.54mm x 12.70mm)
Raupapa CW Tuhinga 3.9 kOhms
Mana (Watts) 3.25W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa CWB-3.9KTR
Tae Mahi -65°C ~ 350°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.9 kOhms ±5% 3.25W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound