CW02BR1000JS70
Dale / VishayDale / Vishay
CW02BR1000JS70 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CW02BR1000JS70
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.1 OHM 3.75W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CW02BR1000JS70.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CW02BR1000JS70
Tau Wae CW02BR1000JS70 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.1 OHM 3.75W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 112326 pcs Pepa Raraunga CW02BR1000JS70.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.188" Dia x 0.562" L (4.78mm x 14.27mm)
Raupapa CW Tuhinga 100 mOhms
Mana (Watts) 3.75W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa CWC-.10TR
Tae Mahi -65°C ~ 350°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 mOhms ±5% 3.75W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound