CW010R5600JS73
Dale / VishayDale / Vishay
CW010R5600JS73 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CW010R5600JS73
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.56 OHM 13W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CW010R5600JS73.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CW010R5600JS73
Tau Wae CW010R5600JS73 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.56 OHM 13W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 66372 pcs Pepa Raraunga CW010R5600JS73.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±90ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Raupapa CW Tuhinga 560 mOhms
Mana (Watts) 13W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 350°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 560 mOhms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound