CW010R1000KB14
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CW010R1000KB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.1 OHM 13W 10% AXIAL
Ngā Rauemi: CW010R1000KB14.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CW010R1000KB14
Tau Wae CW010R1000KB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.1 OHM 13W 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 69112 pcs Pepa Raraunga CW010R1000KB14.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Raupapa CW Tuhinga 100 mOhms
Mana (Watts) 13W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 350°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 mOhms ±10% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound