CW0106K800JS73
Dale / VishayDale / Vishay
CW0106K800JS73 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CW0106K800JS73
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 6.8K OHM 13W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CW0106K800JS73.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CW0106K800JS73
Tau Wae CW0106K800JS73 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 6.8K OHM 13W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 85564 pcs Pepa Raraunga CW0106K800JS73.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±30ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Raupapa CW Tuhinga 6.8 kOhms
Mana (Watts) 13W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa CWE-6.8KTR
Tae Mahi -65°C ~ 350°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8 kOhms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound