CW0105R000JS70
Dale / VishayDale / Vishay
CW0105R000JS70 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CW0105R000JS70
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 5 OHM 13W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CW0105R000JS70.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CW0105R000JS70
Tau Wae CW0105R000JS70 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 5 OHM 13W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 105175 pcs Pepa Raraunga CW0105R000JS70.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Raupapa CW Tuhinga 5 Ohms
Mana (Watts) 13W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 350°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound