CW01051R00JS57
Dale / VishayDale / Vishay
CW01051R00JS57 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CW01051R00JS57
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 51 OHM 13W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CW01051R00JS57.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CW01051R00JS57
Tau Wae CW01051R00JS57 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 51 OHM 13W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87893 pcs Pepa Raraunga CW01051R00JS57.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±30ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Raupapa CW Tuhinga 51 Ohms
Mana (Watts) 13W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 350°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 51 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound