CW01050R00JS733
Dale / VishayDale / Vishay
CW01050R00JS733 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CW01050R00JS733
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 50 OHM 13W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CW01050R00JS733.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CW01050R00JS733
Tau Wae CW01050R00JS733 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 50 OHM 13W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69775 pcs Pepa Raraunga CW01050R00JS733.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±30ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Raupapa CW Tuhinga 50 Ohms
Mana (Watts) 13W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 350°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 50 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound