CW01034R00JE733
Dale / VishayDale / Vishay
CW01034R00JE733 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CW01034R00JE733
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 34 OHM 13W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CW01034R00JE733.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CW01034R00JE733
Tau Wae CW01034R00JE733 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 34 OHM 13W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68240 pcs Pepa Raraunga CW01034R00JE733.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±30ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Raupapa CW Tuhinga 34 Ohms
Mana (Watts) 13W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 350°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 34 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CW01034R00JE12
CW01034R00JE12
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 34 OHM 13W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 72139 pcs
Tikiake: CW01034R00JE12.pdf
RFQ
CW01034R00JE73
CW01034R00JE73
Kaihanga: Dale / Vishay