CW0102R000JS73H80
Dale / VishayDale / Vishay
CW0102R000JS73H80 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CW0102R000JS73H80
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2 OHM 13W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CW0102R000JS73H80.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CW0102R000JS73H80
Tau Wae CW0102R000JS73H80 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 2 OHM 13W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94852 pcs Pepa Raraunga CW0102R000JS73H80.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Raupapa CW Tuhinga 2 Ohms
Mana (Watts) 13W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 350°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CW0102R000KE73
CW0102R000KE73
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 2 OHM 13W 10% AXIAL
I roto i te taonga: 103175 pcs
Tikiake: CW0102R000KE73.pdf
RFQ
CW0102R000JE73
CW0102R000JE73
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 2 OHM 13W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 116406 pcs
Tikiake: CW0102R000JE73.pdf
RFQ
CW0102R000JS73
CW0102R000JS73