CW001270R0JS70
Dale / VishayDale / Vishay
CW001270R0JS70 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CW001270R0JS70
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 270 OHM 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CW001270R0JS70.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CW001270R0JS70
Tau Wae CW001270R0JS70 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 270 OHM 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 203551 pcs Pepa Raraunga CW001270R0JS70.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±30ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Raupapa CW Tuhinga 270 Ohms
Mana (Watts) - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa CWA-270TR
Tae Mahi -65°C ~ 350°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 270 Ohms ±5% Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound