CW00120R00JS70
Dale / VishayDale / Vishay
CW00120R00JS70 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CW00120R00JS70
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 20 OHM 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CW00120R00JS70.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CW00120R00JS70
Tau Wae CW00120R00JS70 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 20 OHM 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 231140 pcs Pepa Raraunga CW00120R00JS70.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±30ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Raupapa CW Tuhinga 20 Ohms
Mana (Watts) - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa CWA-20TR
Tae Mahi -65°C ~ 350°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Ohms ±5% Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound