CSC12B034K70GPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC12B034K70GPA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSC12B034K70GPA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 6 RES 4.7K OHM 12SIP
Ngā Rauemi: CSC12B034K70GPA.pdf
2000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSC12B034K70GPA
Tau Wae CSC12B034K70GPA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES ARRAY 6 RES 4.7K OHM 12SIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 57797 pcs Pepa Raraunga CSC12B034K70GPA.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 12-SIP Rahi / Rahi 1.190" L x 0.098" W (30.23mm x 2.49mm)
Raupapa CSC Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 4.7k
Mana Ma te Mea 400mW Packaging Bulk
Paa / Case 12-SIP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 6 Te maha o nga toka 12
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.295" (7.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito 4.7k Ohm ±2% 400mW Power Per Element Isolated 6 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 12-SIP