CSC08A032K20GEK
Dale / VishayDale / Vishay
CSC08A032K20GEK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSC08A032K20GEK
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 8SIP
Ngā Rauemi: CSC08A032K20GEK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSC08A032K20GEK
Tau Wae CSC08A032K20GEK Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 8SIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 130179 pcs Pepa Raraunga CSC08A032K20GEK.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SIP Rahi / Rahi 0.790" L x 0.098" W (20.07mm x 2.49mm)
Raupapa CSC Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 2.2k
Mana Ma te Mea 300mW Packaging Bulk
Paa / Case 8-SIP Ētahi Ingoa CSC2.2KQ
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.195" (4.95mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2k Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP Momo Aratau Isolated