CSC08A03100KFPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC08A03100KFPA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSC08A03100KFPA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8SIP
Ngā Rauemi: CSC08A03100KFPA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSC08A03100KFPA
Tau Wae CSC08A03100KFPA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8SIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 82907 pcs Pepa Raraunga CSC08A03100KFPA.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SIP Rahi / Rahi 0.790" L x 0.098" W (20.07mm x 2.49mm)
Raupapa CSC Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 100k
Mana Ma te Mea 300mW Packaging Bulk
Paa / Case 8-SIP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 4 Te maha o nga toka 8
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.195" (4.95mm) Whakaahuatanga Taipitopito 100k Ohm ±1% 300mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP